Аналітика

Дохід від участі у капіталі КІФ: чи оподатковується нерозподілений прибуток?

29.07.2019 / 10:04

Нещодавно Мінфін у листі від 06.03.2019 р. № 11210-09-5/66211 відповів на запит ДФС України щодо оподаткування юридичних осіб — платників податку на прибуток, які враховують прибуток субординованих ним корпоративних інвестиційних фондів (далі — КІФ) за методом участі в капіталі.

Мінфін дотримується позиції, що до таких доходів не застосовується «зменшуюча» податкова різниця за пп. 140.4.1 ст. 140 ПКУ і у кінцевому підсумку вони оподатковуються податком на прибуток аналогічно дивідендам від інвестиційних фондів. Тобто вся сума оподатковується за ставкою податку на прибуток 18 %.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42