Аналітика

Податок на репатріацію: нерухомість нерезидента в обмін на корпоративні права резидента?

02.09.2019 / 09:46

У ІПК від 26.07.2019 р. № 3487/ІПК/26-15-12-03-11  при розгляді звернення щодо оподаткування операцій із внесення нерезидентом — засновником нерухомого майна, розташованого на території України, до статутного капіталу підприємства в обмін на корпоративні права, податковим органом зроблено висновок: «Дохід на суму вартості переданого компанією-нерезидентом нерухомого майна, розташованого на території України, в обмін на корпоративні права резидента (новоствореної компанії) підлягає оподаткуванню відповідно до пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Кодексу незалежно від способу виплати такого доходу, у тому числі шляхом зарахування у рахунок збільшення статутного капіталу, і податок з таких доходів утримується резидентом. При цьому податок з доходів нерезидентів у вигляді доходу від продажу нерухомого майна, розташованого на території України, сплачується під час переходу права власності на таке майно».

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42