Аналітика

Вода і підприємства ЖКГ: як подати уточнюючу декларацію з рентної плати?

21.10.2019 / 09:45

Платниками рентної плати за спеціальне використання води  (далі — водокористувачі, рентна плата) є первинні водо­користувачі — суб’єкти господарювання, зокрема підприємства ЖКГ, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів на підставі дозволів на спецводокористування (п. 255.1 ст. 255 ПКУ). Вони щоквартально складають податкову декларацію за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 17.08.2015 р. № 719 (далі — Декларація). Податкові зобов’язання з рентної плати обчислюються та декларуються у додатку 5 до Декларації (далі — додаток 5). Але інколи платникам доводиться виправляти помилки, допущені у цьому додатку.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання