Аналітика

Тимчасове ввезення обладнання: чи включається до податкового кредиту «митний» ПДВ?

27.01.2020 / 09:33

Порядок справляння митних платежів щодо товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення на митну територію України, має свою специфіку. Нормами МКУ передбачено, що при поміщенні товарів у цей режим за кожен місяць такого тимчасового ввезення сплачується лише 3 % повної суми митних платежів, яка б підлягала сплаті, якби такі товари з самого початку були  оформлені для випуску у вільний обіг на митній території України (п. 2 ст. 106 МКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42