Статті

Акценти номера

15.02.2020 / 09:00

ВІСНИК:

без «паперу» — лише «цифра»!

Шановні передплатники!

Цього року проєкту «Вісник» виповнюється 25 років. Це був час «паперового» журналу. Але сьогодення диктує правила та ставить вимоги, яким повинні відповідати сучасні ЗМІ. Тож «­Вісник» остаточно переходить у світ цифрової реальності.

Саме тому поточний номер по-своєму унікальний — це остання друкована версія журналу. Відтепер він виходитиме тільки в електронному форматі (visnyk.ua).

Адже електронне видання — це новини, які ще оперативніші, статті — одразу на сайті після їх написання (без затримок на друк і доставку), обсяг пропонованої інформації — без обмежень друкованого видання, архів публікацій — завжди під рукою.

Час переходу на «цифру» обрано не випадково. З початку року сайт журналу «Вісник» досяг лідируючих позицій на ринку ділових і фінансових видань України. На сьогодні visnyk.ua — це десятки тисяч щоденних переглядів. Загалом податками цікавляться, а отже, редакція працюватиме в цьому напрямі з ще більшим завзяттям.

Наш електронний проєкт зобов’язується надалі активно і оперативно інформувати про новації оподаткування та висвітлювати позиції контролюючих органів. При цьому повний доступ до сайта відкриє його читачам ще більше різнопланової інформації, в тому числі з альтернативними точками зору, рекомендаціями провідних фахівців податкової сфери, електронними додатками, текстами ІПК, ­відповідями ЗІР, різноманітними довідниками.

Для врегулювання можливих питань, які виникнуть у передплатників, друкованої версії журналу, прохання звертатися за наведеними телефонами чи писати на e-mail: online.peredplata@visnyk.ua. При цьому нагадуємо, що всі передплатники і надалі матимуть повний доступ до сайта visnyk.ua. Хто не отримав такий доступ раніше, все ще може підключитися до електронного журналу за схемою, наведеною на обкладинці журналу.

З повагою і надією на тривалу співпрацю
редакція журналу