Статті

Протидія відмиванню доходів: digest актуальних світових новин (вересень 2021 року)

12.10.2021 / 12:10
Протидія відмиванню доходів: digest актуальних світових новин (вересень 2021 року)

Антилегалізаційні новини

Підрозділ по боротьбі з відмиванням грошей Афганістану FinTRACA відключено від міжнародної мережі, що може мати наслідком послаблення його зв’язків зі світовою фінансовою системою Читати детальніше (англ.)

Для продовження діяльності на виконання вимог нового закону у сфері ПВК/ФТ понад 60 криптобірж Республіки Корея зобов’язані зареєструватися у підрозділі фінансової розвідки. Читати детальніше (англ.)

Міністерство фінансів США, з урахуванням позиції ПФР щодо оцінки ризику сектору ринку старожитностей для ВК, розпочало процес поширення вимог у сфері ПВК/ФТ на торговців предметами антикваріату. Читати детальніше (англ.)

Цифровий банк Німеччини оштрафований регулятором фінансових послуг BaFin на 4.25 млн євро за слабкий контроль за відмиванням коштів, а саме: за несвоєчасне подання близько 50 повідомлень про підозрілу діяльність у 2019 та 2020 роках. Читати детальніше (англ.)

Національним Комітетом по боротьбі  з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму та незаконними організаціями Об’єднаних Арабських Еміратів схвалено нормативну базу щодо віртуальних активів. Читати детальніше (англ.)

Типології, керівництва, звіти

Опубліковано Десятий щорічний звіт Базельського індексу протидії відмиванню коштів, який свідчить про зростання ризиків відмивання грошей та звертає увагу на чотири фактори, які ускладнюють політику у сфері ПВК/ФТ. Читати детальніше (англ.)

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання