Інтерв’ю

Олексій КАВИЛІН, начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області: «Бізнес не збавляє темпів»

13.09.2016 / 19:03

Запорізький регіон не має неперспективних галузей економіки. Навіть сьогодні, коли наша область межує із зоною проведення АТО, бізнес не збавляє темпів. Ми залишаємося інвестиційно привабливим регіоном. За останніми даними, наша область увійшла до десятки лідерів за обсягами капітальних інвестицій — в економіку регіону було вкладено понад 1,5 млрд грн.

По-перше, Запорізька область — це потужний індустріальний комплекс, який складається з чорної і кольорової металургії, електроенергетики, машинобудування та металообробки.

По-друге, позитивну динаміку демонструють наші сільськогосподарські підприємства: за перше півріччя вони збільшили виробництво на 17,5 %.

По-третє, розвивається торгівля. Її обіг за перше півріччя становив майже 26 млрд грн. Ми маємо позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами у 460 млн дол. США.

Взаємодія фіскальної служби з бізнесом у Запорізькій області ґрунтується на партнерських засадах. Незалежно від того, хто до нас звертається — малий підприємець чи потужний промгігант, — усім ми пропонуємо зручний сервіс, якісне обслуговування і готовність до діалогу.

Зустрічі з представниками запорізького бізнесу дають змогу ефективно реагувати на його потреби, вживати відповідних заходів і знаходити шляхи вирішення проблем. Наша служба обрала європейську модель обслуговування платників податків.

Маємо порозуміння і взаємну підтримку з керівництвом Запорізької облдержадміністрації, обласної ради, міською радою. Ми працюємо над вирішенням проблем у земельних відносинах, сфері зайнятості населення, легалізації найманої праці, погашення зарплатних боргів та інших.

 

Замовте доставку онлайн, заповнивши форму, або за телефоном (044) 223-24-06