Статті

Ігор КЛИМ, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області: «Позитивна динаміка надходжень»

13.09.2016 / 19:20

Херсонська область має безцінний потенціал і відіграє важливу роль у розвитку туристичної індустрії країни. Цього року на території області вже відпочили майже 3 млн туристів.

Херсонщина має потужну транспортну систему: залізничну, морську, річкову, автомобільну й авіаційну. Тут формуються транспортні потоки до країн Близького Сходу, Балкан, а також через Чорноморські порти до Туреччини, країн Закавказзя та Сходу.

До речі, Туреччина посідає лідируючі позиції серед імпортерів товарів на Херсонщину. Протягом січня — липня 2016 р. до нашої області надійшло 95,2 тис. т товарів, а це становить 52 % від загального імпорту.

Варто зазначити: обсяги надходжень до бюджетів усіх рівнів свідчать про стійку позитивну динаміку щодо їх збільшення.

Сьогодні бізнес-спільнота Херсонщини має змогу оцінити податкові ризики своїх контрагентів та вибрати добропорядних партнерів по бізнесу завдяки запровадженим електронним сервісам.

Для комфортних умов ведення бізнесу в області працюють дев’ять сервісних центрів Херсонщини, які щомісяця надають понад 7,4 тис. інформаційних, консультаційних та адміністративних послуг.

Важливими елементами в нашій роботі залишаться прозорість та відкритість, створення ефективного механізму зворотного зв’язку з платниками податків та комфортних умов ведення підприємницької діяльності, які допоможуть створенню нових робочих місць, залученню іноземних інвестицій для розвитку таврійського краю.

Замовте доставку онлайн, заповнивши форму, або за телефоном (044) 223-24-06